Trzecie uderzenie

Czas start!

Pierwszy z moich blogów, poświęcony systemowi Microsoft Dynamics CRM w wersji bodajże czwartej zmarł wraz z platformą Windows Live Spaces (pamięta ktoś jeszcze takie coś?). Cóż, najwidoczniej zamieszczanie mniej lub bardziej wartościowych treści w sieci nie było wówczas priorytetem w moim zawodowym życiu i na migrację zawartości bloga do rekomendowanego przez Microsoft systemu WordPress.com zabrakło mi wówczas czasu i ochoty.

Blog numer 2 zniknął w momencie, w którym miałem okazje zajmować się prowadzeniem projektów IT w roli Project Managera / Lidera / Konsultanta prowadzącego (dowolne skreślić). Na pisanie zabrakło mi wówczas czasu, nie wiem zresztą czy byłoby specjalnie, o czym pisać… Na szczęście dość szybko doszedłem do wniosku, że praca sprowadzająca się do pisania ogromnych ilości wiadomości e-mail i polegająca na ciągłym analizowaniu zalegających na dysków plików Excel i Project nie jest czymś, co sprawia mi największą frajdę w życiu.

Archiwum bloga numer 2 spoczywa spokojnie gdzieś na moim dysku, być może kiedyś – jako żem sentymentalny – wrócę sobie jeszcze do niego i zdecyduje się wrzucić do sieci jakiś tekst, który uznam za godny ponownej publikacji :).

Blog numer 3, który masz obecnie przyjemność oglądać, powstał w wyniku potrzeby pisania, która rodzi się we mnie, co jakiś czas (jakaś pomroczność jasna lub coś podobnego :)). Tym razem nie stawiam przed sobą żadnych ambitnych celów (w rodzaju: 1 wpis tygodniowo) dotyczących jego zawartości. Nowe artykuły pojawiać się będą niesystematycznie, w momencie, gdy znajdę na to czas i gdy uznam, że pojawiło się coś, o czym rzeczywiście warto wspomnieć. Życie…

Tak czy inaczej – zapraszam do czytania i subskrybowania.

Total Views: 1886 ,