Rok pierwszy

1. kwietnia ubatman-year-one-522af25e36be9płynął rok od zamieszczenia pierwszego wpisu na tym blogu. Uruchamiając stronę XrmLabs nie miałem odnośnie niej i siebie samego żadnych, konkretnych oczekiwań. W pamięci miałem moje 2 poprzednie „blogowe” pomysły z których każdy żył, niesiony falą początkowego entuzjazmu, jedynie przez krótki czas. Tym razem założenia były więc zupełnie inne.

Po pierwsze – piszę wyłącznie dla własnej przyjemności, bez stawiania przed sobą jakichkolwiek celów w rodzaju: „1 wpis tygodniowo” lub „100000 odwiedzin do końca roku”.

Po drugie – nie wiem czy istnieje jakieś „drugie” ;-).

Jako część rocznego podsumowania zapraszam do zapoznania się z poniższymi liczbami:

  • Przez rok udało mi się opublikować na stronie 21 wpisów (średnia: 1,75 miesięcznie :)) w 23 kategoriach.
  • Najwięcej wpisów powstało w kategorii „Dynamics CRM (15)”, następnie kolejno: „Różne takie” (4) i „CRM SDK” (3). Biorąc pod uwagę fakt, że system CRM Microsoftu jest platformą z którą pracuję na co dzień, nie jest to specjalnie dużym zaskoczeniem.
  • 6 osób zdecydowało się pozostawić na stronie swoje komentarze. Wielkie dzięki!

5 najpopularniejszych wpisów na blogu (w nawiasach liczba odsłon, stan na 03.04.2016):

Google Analytics zacząłem używam dopiero od kilku miesięcy i w związku z tym nie zamieszczam tu żadnych danych pochodzących z ww. narzędzia. Byłyby one niekompletne.

A wszystkim czytelnikom dziękuję (zwłaszcza tym kilku, którzy zdecydowali się pozostawić na stronie swoje komentarze :)) i zapraszam do dalszej lektury.

Total Views: 2488 ,